Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

17 березня день визволення міста Новоукраїнка від німецько - фашистських загарбників

18.03.2015
17 березня в ЦПК «Ювілейний» відбулись урочисті заходи з нагоди 71-річниці визволення Новоукраїнщини від німецько - фашистських загарбників. Участь в урочистостях взяли керівництво району, громадськість та учнівська молодь. Зі словами безмежної вдячності та шани до всіх визволителів перед присутніми виступили голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний та голова міської організації ветеранів України Галина Пиндик. Голова районної організації ветеранів України Анатолій Кравченко вручив ветеранську відзнаку учаснику бойових дій Мизіну Дмитру Юхимовичу.  Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували память про героїв минулої війни та  сучасності.

Після урочистостей присутні в залі переглянули тематичний концерт за участі художніх колективів району.

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада