Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Відбулося чергове засідання координаційної ради з питань допомоги мобілізованим землякам

31.03.2015

До волонтерського руху приєднується все більше новоукраїнців на цьому наголосив на  засіданні координаційної ради  з допомоги мобілізованим землякам голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко. Яскравим прикладом патріотизму та готовності підтримати українських військових став вчинок учасника бойових дій  Великої Вітчизняної війни  Івана Григоровича Клименка. Ветеран  передав на потреби українських вояків 400 гривень. У розмові з головою районної ради колишній фронтовик висловив переконання, що  патріотичний дух наших солдат обов’язково переможе у битві з  вороже  налаштованим сусідом, тероризмом та сепаратизмом.  – « Ми, ті хто 70 років тому воював з фашистами, які  намагалися захопити нашу країну, дуже добре розуміємо, що сьогодні потрібно докласти неймовірних зусиль, щоб не допустити поневолення українського народу. І кому, як не нам, тим хто замерзав в окопах, хто й нині пам’ятає свист куль та вибухи гармат, кому відомі  усі тяготи фронтового життя повинні допомагати нашим онукам, які сьогодні з метою захисту нашої держави взяли до рук зброю. Ми повинні допомогти не втратити нашу вільну і незалежну Україну  - наголосив наприкінці  зустрічі з волонтерами учасник війни.

Начальник відділу культури районної державної адміністрації Анатолій Бондар  передав на підтримку українських військових кошти в сумі 1850 гривень, які було зібрано під час благодійної вистави «Шинкарка», підготовленої аматорами театрального мистецтва ЦПК «Ювілейний». Варто зазначити, що це вже не перший благодійний захід культармійців, кошти від проведення яких спрямовуються на допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України.

Обговорюючи питання останніх придбань для бійців, які знаходяться в зоні АТО, волонтери визначилися з маршрутом чергової поїздки та намітили  напрямки подальшої роботи.  Як повідомив голова районної ради Валерій Савенко усе раніше замовлене для потреб військових придбано. За останній тиждень на фронт передано планшет, радіостанції, прибор нічного бачення, армійське взуття, бронежилет, кілька комплектів військової форми.

Посильну допомогу мобілізованим землякам, військовослужбовцям, які воюють на Сході, продовжують надавати працівники більшості організацій та підприємств міста і району. Активно працюють над вирішенням проблем армійців і аграрії району, підприємці.  Серед тих, хто вкотре допоміг бійцям підприємець з Кіровограда  Ірина Ліщинська, новоукраїнські підприємці Світлана та Сергій Колосові. Вагому підтримку в ремонті волонтерського авто надали ремонтники села Крупське Кіровоградської області.

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада