Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Робоча поїздка голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка до Новоукраї

16.07.2015
16 липня під час робочої поїздки в Новоукраїнський район, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко оглянув інноваційну систему енергозбереження господарства, фотоелектричну сонячну наземну електростанцію "Іванівка", будівництво нового елеватора в ФГ "Омельяненко" керівник Сергій Омельяненко.
Також відвідав ТОВ "Санаторій "Гусарське урочище" керівник Володимир Битко.
По завершенню поїздки голова облдержадміністрації С.Кузьменко побував у ТОВ "Рассвєт" керівник Микола Макодзеба.
Стан полів Новоукраїнського району і перспективу врожаю, особливо пізніх зернових, керівник області оцінив високо, цьому сприяли, за його словами, погодні умови навесні. Наразі середня урожайність ранніх зернових по району, як зауважив Сергій Кузьменко, досягає 40 ц/га.
Новоукраїнський район загалом демонструє позитивну динаміку за економічними показниками. Так, за словами голови ОДА, район має 8 млн. грн. перевиконання місцевого бюджету, що власне, й вдалося досягти, як переконаний Сергій Кузьменко, саме завдяки роботі таких господарств як ТОВ "Рассвєт", а також ФГ "Омельяненко", яке він оглянув раніше.
До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада