Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

22 червня

22.06.2016

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни новоукраїнці, зібравшись біля Палацу культури «Ювілейний», хвилиною мовчання пом’янули  тих хто так  і не повернувся з війни, тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані. Звертаючись до присутніх на мітингу, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич зазначив, що і сьогодні є ті, хто прагне розв’язати війну, але за своїми масштабами вона може бути ще жахливішою,  як 75 років тому. Ми завжди повинні згадувати тих, хто поліг на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. Мир це найдорожче, що є на землі і ми повинні берегти його і пам’ятати про тих, хто нині боронить нашу Україну на Сході…

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада