Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

10 серпня 2016 року відбулося пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання

10.08.2016
10 серпня 2016 року відбулося пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання. До розгляду пропонувалося  25  питань. З усіх питань прийнято відповідні рішення.
Головні питання, які розглядалися на сесії:
- Про стан законності на території Новоукраїнського району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури.

- Про заходи щодо підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо- зимовий період 2016/2017 року

Про затвердження районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016 – 2020 роки.

- Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.
- Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 25 « Про районний бюджет на 2016 рік».

Розглянуто та прийнято рішення по двох питаннях, які на попередній сесії були направлені на доопрацювання. Це пит
ання про внесення змін до Програми  соціального захисту населення щодо пільгового перевезення в автомобільному міському і приміському та залізничному приміському пасажирському сполученні, та про затвердження Положення про конкус щодо визначення опорних шкіл освітніх округів району.

Районна рада затвердила тексти двох звернень до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо запровадження механізму адресного відшкодування коштів за проїзд пільговим категоріям громадян та щодо припинення підвищення тарифів на електроенергію для негазифікованих територій.

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада