Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Інформація про проведення конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності

14.04.2017

Інформація

про проведення конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності

Відомості про об’єкт оцінки: радіо передавальний комплекс - передавач МХЧМ "Сирена 100 М", пульт управління, антена, 150 метрів кабелю РК 75, місцезнаходження майна: м. Новоукраїнка, вул. Піщанобрідська, 53.

Мета проведення оцінки – визначення вартості майна для укладення договору оренди.

Перелік підтвердних документів, які передаються на розгляд комісії: заява на участь у конкурсі за встановленою формою, копія установчого документа, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, інформація про претендента, що містить відомості про його досвід роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним.

До участі в конкурсі можуть бути допущенні суб’єкти, які діють на основі сертифікатів, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна, що відповідають об’єкту оцінки.

Термін виконання робіт - десять календарних днів.

Конкурс відбудеться на сімнадцятий день з дня опублікування даної інформації (включно) о 9 годині за адресою: вул. Соборна, 61,  м. Новоукраїнка (ІІ поверх, кабінет заступника голови районної ради). Конкурсна документація подається за вказаною адресою в закритому конверті. Кінцевий термін подання документів - за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу,телефон для довідок  2-39-99.”

Конкурс відбудеться 03.05.2017 року. Останній термін подання документів 24.04.2017 року.

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада