Новоукраїнська районна рада
Важливо






До уваги депутатів районної ради!



з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

31 річниця Чорнобильської катастрофи

26.04.2017

26 квітня голова районної ради Валерій Савенко, голова районної державної адміністрації  Віктор Самойленко взяли участь у заходах  щодо вшанування до 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній станції.

Звертаючись до присутніх в залі ліквідаторів аварії, голова райдержадміністрації, голова  районної ради та секретар виконкому Новоукраїнської міської ради Лариса Богданова щиро подякували,  висловлюючи безмежну повагу,  вдячність «чорнобильцям» за відвагу, мужність та героїзм проявлені при ліквідації наслідків катастрофи та побажали їм міцного  здоров’я  і  добробуту їх родинам.

Відзначаючи мужність ліквідаторів аварії на ЧАЕС голова райдержадміністрації  Віктор Самойленко та голова  районної ради Валерій Савенко вручили районні відзнаки  Валентину Вікторовичу Логвиненку,  Сергію Борисовичу Дроботу,  Олександру Михайловичу Некрутенку та Анатолію Вілійовичу Ощинському.

Почесну грамоту Новоукраїнської міської ради отримав Віктор Аксентійович Ніколаєнко.

Слова вдячності ліквідаторам від воїнів інтернаціоналістів висловив  голова Спілки воїнів афганців Геннадій Рева.

По завершенню, від усіх учасників зібрання було покладено квіти до підніжжя пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Панахиду за померлими - жертвами Чорнобильської катастрофи відправив настоятель храму Олександра Невського Петро Токач.

До уваги громадян






Петиции

Голосования





 

 

 



© 2023. Новоукраїнська районна рада