Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Відбулося пленарне засідання 22 сесії районної ради сьомого скликання

13.02.2019

Сьогодні 13 лютого 2019 року відбулося пленарне засідання 22 сесії районної ради сьомого скликання. До розгляду було запропоновано 10 питань усі вони включенні до порядку денного, розглянуті з кожного питання прийнято відповідне рішення. Конкретніше.  В ході пленарного засідання депутатським корпусом затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, внесено зміни до бюджету на 2019 рік. В порядку здійснення контролю за раніше прийнятими рішеннями  заслухано інформацію начальника відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації про стан виконання районної цільової соціальної програми "Молодь Новоукраїнщини" на 2017 - 2021 роки та прийнято рішення щодо реорганізацї Новоукраїнської ЦРЛ шляхом перетворення її у комунальне некомерційне підприємство, що дасть змогу з 01.07.2019 року  залучити кошти державного бюджету для надання населенню району  54 безоплатних медичних послуг.

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада