Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Інформація про проведення конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності

23.05.2019

Відомості про об’єкт оцінки: офісна кімната площею 8,75 кв.м. і частина коридору площею 1,57 кв.м., розташовані за адресою:  вул. Соборна, 52/1 м. Новоукраїнка, Кіровоградська область.

Мета проведення оцінки – визначення ринкової вартості (з урахуванням ПДВ) з метою укладення та нотаріального посвідчення договору оренди.

Претенденти на участь у конкурсі подають конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із: конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом; підтвердних документів.

До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою, копія установчого документа, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, інформація про претендента, що містить відомості про його досвід роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним.

До участі в конкурсі можуть бути допущенні суб’єкти, які діють на основі сертифікатів, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна, що відповідають об’єкту оцінки.

Термін виконання робіт – п’ять календарних днів.

Конкурс відбудеться через 15 календарних днів після опублікування цієї інформації в газеті «Новоукраїнські новини» о 9 годині за адресою: вул. Соборна, 59 м. Новоукраїнка (І поверх кабінет № 7). Конкурсна документація подається за вказаною адресою з 8 години до 17 години. Кінцевий термін подання документів - за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу, телефон для довідок (05251) 2-15-79.

Начальник КП "Комунальник" Новоукраїнської районної ради                                                 О.Андрескул

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада