Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Відбулося пленарне засідання 25 сесії

14.08.2019

14 серпня 2019 року відбулося пленарне засідання 25 сесії районної ради сьомого скликання. До розгляду пропонувалося 18 питань. Усі , запропоновані до розгляду, питання розглянуті, з кожного прийнято відповідне рішення. Насамперед, депутати заслухали звіт голови районної ради. В ході засідання депутатським корпусом:

-затверджено звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та районну програму підтримки талановитих дітей та молоді в галузі «культури» на 2019 – 2020 роки;

- внесено зміни до показників районного бюджету на 2019 рік та до ряду раніше затверджених районних програм, зокрема , Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників - добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки, районної програми «Територіальна оборона», програми щодо будівництва та реконструкції котелень в закладах освіти в період 2019 – 2029 років.

В порядку здійснення за раніше прийнятими рішеннями заслухано інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про стан виконання Програми соціального захисту населення району на 2016 – 2020 роки.

Решта питань стосувалися управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району. Також прийнято рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата Новоукраїнської районної ради сьомого скликання Литовки Тетяни Павлівни, яка звернулася до районної ради з відповідною особистою заявою.

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада