Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Робочий візит до Новомиргорода

11.11.2021
Голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога з робочим візитом побував у Новомиргородській територіальній громаді. В рамках візиту проведено зустріч з представниками депутатського корпусу Новоукраїнської районнної ради від Новомиргородщини, депутатами Кіровоградської обласної ради обраними у Новоукраїнському виборчому окрузі. В ході зустрічі обговорено питання отримання місцевими бюджетами субвенцій на соціально - економічний розвиток територій та ряд інших питань стосовно розвитку територій. Також в ході візиту Олександр Іванович ознайомився з роботою та проблемами Новомиргородської міської лікарні (колишня Новомиргородська районна лікарня), яку ОТГ прийняла у свою власність в рамках реалізації заходів програми децентралізації.
До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2022. Новоукраїнська районна рада