Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Відбулося пленарне засідання дев"ятої сесії

17.12.2021

17 грудня 2021 року відбулося пленарне засідання дев"ятої сесії районної ради восьмого скликання. До переліку питань які пропонівалися до розгляду включено 8 питань, за пропозиціями депутатів  порядок денний доповненно двома питаннями - "Про детутатський запит депутата Талашкевича О.М." та "Про депутатський запит депутата Бакуна О.М.". Перед початком засідання голова районної привітав присуніх з Днем місцевого самоврядування , яке в Україні відзначають 7 грудня та спільно з головою райдержадміністрації вручили  районні відзнаки з цієї нагоди. В ході засідання визнано повноваження депутата Новоукраїнської районної ради обраного за списками політичної партії "За майбутнє" Кожухаря Володимира Андрійовича, затверджено районний бюджет на 2022 рік. Решта питань стосувалися управління майном спільної власності територіальних громад міст, селищ і сіл району та безпоседедньо діяльності ради.

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2024. Новоукраїнська районна рада