Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

11 сесія

15.02.2022
15 лютого 2022 року відбулася позачергова одинадцята сесія  Новоукраїнської районної ради восьмого скликання. До розгляду пропонувалося чотири питання, які потребували негайного вирішення у зв’язку з політичною ситуацією яка склалася, на сьогодні, в державі. Зокрема, перше та друге питання стосувались виділення коштів для створення належних умов щодо організації діяльності центру територіальної оборони в Новоукраїнському районі. Депутати з розумінням віднеслись до вимог сьогодення та потреб військовослужбовців одноголосно підтримавши рішення щодо передбачення в районному бюджеті субвенції державному бюджету, для потреб організації діяльності підрозділу територіальної оборони у Новоукраїнському районі, для початку це 127 тисяч гривень. Не менш важливим було і питання « Про Звернення депутатів Новоукраїнської районної ради до жителів району» прийняття якого має на меті закликати громадян до спокою, не піддаватися паніці та панічним настроям, не розповсюджувати інформацію, яку у своїх ЗМІ всебічно висвітлює агресор та його поплічники. А також запевнити, що Збройні сили України мають достатні можливості і ресурси і є високо - мотивованими для захисту цілісності, державного суверенітету України і готові дати гідну відсіч агресору.
До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2022. Новоукраїнська районна рада