Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Матеріали проведення перевірки у виконавчому апараті районної ради

Розпорядження Про очищення влади

Повідомлення про початок перевірки

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Юрчика Б.Г. (розміщено на сайті 18.07.2016 року)

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Шаверської Н.М. (розміщено на сайті 18.07.2016 року)

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Полуляха М.В. (розміщено на сайті 18.07.2016 року)

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Осадчук С.Б. (розміщено на сайті 18.07.2016 року)

Довідка про результати перевірки ,передбаченої Законом України "Про очищення влади" Негри В.Ю. (розміщено на сайті 06.06.2016 року)

Довідка про результати перевірки ,передбаченої Законом України "Про очищення влади" Дмитрух Н.О.(розміщено на сайті 06.06.2016 року)

Декларація та заява Полуляха М.В..

Декларація та заява Дмитрух Н.О.

Декларація та заява Шаверської Н.Б.

Декларація та заява Осадчук С.Б.

Декларація та заява Юрчика Б.Г.

Декларація та заява Негри В.Ю.


До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2024. Новоукраїнська районна рада