Новоукраїнська районна рада
Важливо






До уваги депутатів районної ради!



з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Проекти рішень

Проект рішення "Про проведення оптимізації штатної чисельності Новоукраїнського районного центрального палацу культури "Ювілейний" у звязку з відмовою Новоукраїнської ОТГ прийняти дану бюджетну установу"

Проект рішення "Про затвердження Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Новоукраїнського району, що може бути передано в оренду у 2019 році"

Проект рішення "Про внесення змін до Переліку майна, що передається із спільної власності територіальних громад міста і сіл Новоукраїнського району у комунальну власність Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області"

Проект рішення "Про надання в оренду нерухомого майна"

Проект рішення "Про списання майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району"

Проект рішення "Про припинення в результаті реорганізації Новоукраїнської центральної районної лікарні шляхом перетворення"

Проект рішення "Про затвердження розпорядження голови районної ради про зняття з контролю рішень районної ради










До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект






Петиции

Голосования





 

 

 



© 2019. Новоукраїнська районна рада