Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Відбулося пленарне засідання 18 сесії районної ради сьомого скликання

25.04.2018
Сьогодні 25 квітня 2018 року відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. До розгляду пропонувалося 12 питань серед яких:  звіт голови районної ради; затвердження заходів щодо  підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо зимовий період 2018 /2019 року; затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року; внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. В порядку контролю за виконанням раніше прийнятих районною радою рішення заслухано інформацію Новоукраїнського районного  відділу поліції головного управління Національної поліції у Кіровоградській області. інші питання стосувалися управління майном спільної власності територіальних громад міста і сіл району та безпосередньо діяльності районної ради.
Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2018 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2018. Новоукраїнська районна рада