Новоукраїнська районна рада
Важливо






До уваги депутатів районної ради!



з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Новоукраїнська районна ТВК зареєструвала виборчі списки кандидатів у депутати районної ради

02.10.2020

Новоукраїнська районна територіальна виборча комісія зареєструвала виборчі списки кандидатів у депутати до Новоукраїнської районної ради від політичних партій.

Політична партія "Опозиційна платформа – За життя"

Донець Олександр Олексійович - перший кандидат у єдиному списку;

Руда Марина Леонідівна, Халілова Наталія Петрівна Торовик Віктор Володимирович, Харченко Антоніна Олександрівна, Кузьма Володимир Дмитрович, Грінченко Валентина Миколаївна, Арзамасцев Володимир Олександрович – територіальний виборчий округ № 1;

Чернова Людмила Миколаївна, Підгорний Олег Михайлович, Пешехонов Василь Анатолійович, Катана Іван Миколайович, Кривошеєва Альбіна Олександрівна – територіальний виборчий округ № 2;

Шкурій Анатолій Дмитрович, Фоміних Тетяна Іванівна, Сташенко Роман Васильович, Лимаренко Ольга Францівна, Сіряченко Тарас Васильович – територіальний виборчий округ № 3;

Гречан Олег Віторович, Калич Віктор Іванович, Степанов Руслан Анатолійович, Степанова Вікторія Олександрівна, Міхальов Віктор Васильович, Чернишин Лілія Миколаївна – територіальний виборчий округ № 4.

Політична партія "Наш край"

Тихоновська Ганна Вячеславівна, Костенко Володимир Леонідович, Баландін Василь Сергійович, Салієнко Лілія Іванівна, Насулич Олександр Володимирович – територіальний виборчий округ № 1;

Жорновий Анатолій Анатолійович, Линник Людмила Іванівна, Бакалінський Олександр Михайлович, Стегар Микола Васильович, Сойченко Тетяна Василівна – територіальний виборчий округ № 2;

Тіхоміров Сергій Іванович, Огороднік Василь Михайлович, Човгиз Тетяна Іванівна, Слободяник Олександр Васильович, Дорошенко Анатолій Миколайович, Сергата Світлана Миколаївна, Вовкодав Віктор Миколайович – територіальний виборчий округ № 3;

Арбузов Дмитро Іванович, Травкін Артем Олегович, Антонюк Михайло Григорович, Коваленко Ольга Олександрівна, Прокопенко Олена Анатоліївна, Травкін Максим Олегович – територіальний виборчий округ № 4.

Політична партія "Пропозиція"
Неофіта Ігор Богданович - перший кандидат у єдиному списку;

Алєксандрова Наталія Михайлівна, Панченко Тетяна Іванівна, Граненко Сергій Анатолійович, Куліш Петро Васильович, Поліщук Сергій Петрович, Стрілка Марія Богданівна, Завалко Людмила Олександрівна, Миндрул Сергій Миколайович, Шманько Олександрович Іванович, Бойко Дмитро Андрійович – територіальний виборчий округ № 1;

Слуцька Вероніка Валеріївна, Данілова Марія Григорівна, Гульдас Вікторія Вікторівна, Миргородський Василь Анатолійович, Крижанівський Віталій Вікторович, Лисогор Дмитро Олександрович, Мацаєнко Володимир Петрович, Неофіта Богдан Ігорович, Гуманенко Ірина Володимирівна, Врадій Аліна Валеріївна, Палій Марина Володимирівна – територіальний виборчий округ № 2;

Малашевич Володимир Миколайович, Грищук Тарас Миколайович, Іщенко Світлана Юріївна, Халазій Раїса Леонтіївна, Граненко Оксана Вікторівна, Козаченко Сергій Петрович, Бондаренко Олена Андріївна, Шаповал Вікторія Валеріївна, Ковальчук Руслана Анатоліївна – територіальний виборчий округ № 3;

Горбачов Олег Ілліч, Панасенко Сергій Олександрович, Лиходід Тетяна Олександрівна, Лопушняк Надія Олександрівна, Глізніцова Олена Валентинівна, Кобець Андрій Володимирович, Пасічник Віталій Борисович, Борта Світлана Вікторівна, Яцишина Катерина Олександрівна, Деменковець Людмила Сергіївна, Пустовіт Анатолій Дем’янович – територіальний виборчий округ № 4.

Політична партія "Європейська Солідарність"
Талашкевич Олег Михайлович - перший кандидат у єдиному списку

Назарова Інна Василівна, Іщенко Юрій Вячеславович, Тимченко Олександр Володимирович, Красовський Сергій Вікторович, Моклюк Олександр Дмитрович – територіальний виборчий округ № 1;

Гончарова Алла Володимирівна, Манько Світлана Володимирівна, Карюкова Ганна Романівна, Гультяєв Володимир Григорович, Мащенко Андрій Валерійович, Руденко Валентина Олександрівна, Науменко Ірина Миколаївна, Гетманець Тетяна Михайлівна, Юрченко Віктор Федорович, Кротенко Валерій Володимирович, Скрипник Світлана Володимирівна – територіальний виборчий округ № 2;

Совенко Сергій Миколайович, Стоянов Юрій Леонідович, Сушко Наталія Валентинівна, Добровольський Володимир Григорович, Малашевич Тетяна Володимирівна, Добровольський Олександр Володимирович, Бернадський Олег Васильович, Сосницька Тетяна Вікторівна, Чуйко Євген Володимирович, Височин Віра Олексіївна – територіальний виборчий округ № 3;

Бакун Олександр Михайлович, Гончаренко Сергій Олександрович, Городня Ірина Олександрівна, Петрова Тетяна Олексіївна, Мечет Олександр Іванович, Корнюша Марія Петрівна, Луговський Віталій Андрійович, Соколовський Олег Миколайович, Трубенко Яна Григорівна, Войтушенко Олег Анатолійович – територіальний виборчий округ № 4.

Політична партія "Слуга Народу"
Небога Олександр Іванович - перший кандидат у єдиному списку;

Дроженко Юрій Віталійович, Мовіляну Вадим Валерійович, Силенко Людмила Віталіївна, Савранський Микола Васильович, Лапа Лариса Іванівна, Попелюх Юрій Іванович, Куделя Михайло Миколайович, Мізецька Алла Сергіївна, Косюг Олександр Петрович, Височанська Ірина Вікторівна – територіальний виборчий округ № 1;

Крячко Валентина Валеріївна, Басецький Олександр Вікторович, Телятник Наталія Василівна, Молчанов Артур-Ернест Юрійович, Горбунов Олег Федорович, Бровченко Світлана Петрівна, Коркач Станіслав Леонідович, Марчук Володимир Петрович – територіальний виборчий округ № 2;

Кондратьєв Сергій Іванович, Сахно Сергій Григорович, Афанасьєв Олександр Вікторович, Вайвала Мар'яна Іллівна, Лила Ірина Дмитрівна, Можний Олег Григорович, Каленик Альона Олександрівна, Носенко Віталій Олександрович – територіальний виборчий округ № 3;

Піддубна Світлана Володимирівна, Слюсарь Максим Іванович, Плецька Валентина Миколаївна, Вовк Лариса Павлівна, Бабинець Олег Анатолійович, Запорожець Віталій Олегович, Дейкун Олександр Миколайович, Максимець Анна Олександрівна, Чабанюк Тетяна Олександрівна, Пойченко Оксана Миколаївна, Подольня Галина Василівна – територіальний виборчий округ № 4.

Політична партія "Сила і Честь"
Драний Олег Олександрович - перший кандидат у єдиному списку;

Богданюк Іван Володимирович, Присяжний Микола Володимирович, Курко Віктор Володимирович, Кучеренко Наталія Борисівна, Притула Оксана Олександрівна – територіальний виборчий округ № 1;

Бондаренко Сергій Михайлович, Піддубний Володимир Вікторович, Чегут Едуард Васильович, Поліщук Тетяна Петрівна, Дяченко Алла Семенівна – територіальний виборчий округ № 2;

Богданюк Іван Володимирович, Камеліна Наталія Олександрівна, Павленко Василь Михайлович, Шестобанська Катерина Василівна, Помпа Олександр Олександрович – територіальний виборчий округ № 3;

Полінський Андрій Анатолійович, Остапенко Сергій Вікторович, Дяченко Сергій Анатолійович, Трофіменко Наталія Анатоліївна, Деркач Ірина Анатоліївна – територіальний виборчий округ № 4.

Партія пенсіонерів України

Павленко Олег Георгійович - перший кандидат у єдиному списку;

Бондар Олена Вікторівна, Драган Наталія Миколаївна, Гресько Сергій Борисович, Осадчий Сергій Юрійович, Геник Ярослав Стефанович – територіальний виборчий округ № 1;

Богаш Богдан Михайлович, Скорук Євгеній Петрович, Петренко Віктор Іванович, Волошина Олена Олександрівна, Єльчанінова Лідія Георгіївна – територіальний виборчий округ № 2;

Бєлов Сергій Павлович, Максименко Марина Анатоліївна, Кабацюра Микола Костянтинович, Заболотна Анжеліка Олександрівна, Чуіщев Олександр Олександрович – територіальний виборчий округ № 3;

Омельченко Максим Миколайович, Кудін Ігор Вікторович, Чорній Тамара Іванівна, Закузній Олег Іванович, Корольчук Марія Федорівна – територіальний виборчий округ № 4.

Політична партія "За майбутнє"

Максименко Віктор Петрович - перший кандидат у єдиному списку;

Гілєвий Юрій Вікторович, Резніченко Юрій Володимирович, Шишкова Людмила Федорівна, Шатненко Олег Вікторович, Гамзатова Олена Миколаївна – територіальний виборчий округ № 1;

Шуліма Наталія Миколаївна, Ковтанюк Віктор Георгійович, Рудий Юрій Олегович, Кондратюк Олена Володимирівна, Ліпін Юрій Миколайович – територіальний виборчий округ № 2;

Зарудній Ярослав Сергійович, Панасенко Світла Леонідівна, Кожухар Володимир Андрійович, Приз Олена Миколаївна, Дерев'янко Олександр Олександрович – територіальний виборчий округ № 3;

Кінша Сергій Андрійович, Ратушний Андрій Анатолійович, Фортинська Валентина Володимирівна, Ратушна Наталя Іванівна, Будна Ельвіра Олександрівна – територіальний виборчий округ № 4.

Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Савенко Валерій Анатолійович - перший кандидат у єдиному списку;

Гинькут Петро Васильович, Огреба Андрій Петрович, Саакян Валентина Василівна, Винярська Олена Володимирівна, Васільєв Олег Олександрович, Олійник Ольга Вікторівна, Манзар Сергій Олександрович, Карась Людмила Василівна, Царенко Роман Васильович – територіальний виборчий округ № 1;

Онипсенко Валерій Миколайович, Майстренко Олександра Павлівна, Босько Олександр Володимирович, Феденко Анатолій Григорович, Кавун Ніна Анатоліївна, Гордієнко Євгенія Петрівна, Бобринець Валерій Миколайович, Тоцька Світлана Іванівна, Юрик Ігор Юрійович, Федченко Юрій Леонідович, Романів Михайло Михайлович – територіальний виборчий округ № 2;

Панкул Сергій Леонідович, В'яткіна Тетяна Миколаївна, Снісаренко Віталій Аркадійович, Добровольська Ольга Миколаївна, Панченко Віктор Валентинович, Животовський Сергій Володимирович, Суржок Наталія Іванівна, Босько Анатолій Борисович, Крикотненко Вікторія Анатоліївна – територіальний виборчий округ № 3;

Стрижньов Володимир Григорович, Наєвська Наталія Миколаївна, Левицький Василь Борисович, Гальченко Лариса Володимирівна, Мазуренко Сергій Вікторович, Крамар Петро Лаврентійович, Ковпак Лариса Борисівна, Шелевер Михайло Михайлович, Зарічна Катерина Олександрівна, Комар Раїса Миколаївна, Чабанов Олександр Вікторович – територіальний виборчий округ № 4.

До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект






Петиции

Голосования





 

 

 



© 2020. Новоукраїнська районна рада