Новоукраїнська районна рада
Важливо






До уваги депутатів районної ради!



з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

результати виборів 2020

11.11.2020

Новоукраїнська районна територіальна виборча комісія Кіровоградської області повідомляє, що за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року депутатами Новоукраїнської районної ради обрано:

1. Бабинець Олег Анатолійович – 08.04.1977 року народження, освіта вища, безпартійний, завідуючий хірургічним відділенням КНП «Новоукраїнська лікарня», місце проживання: м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл., 4-й виборчий округ, 461 голос виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

2. Бакалінський Олександр Михайлович – 20.11.1971 року народження, освіта вища, безпартійний, заступник міського голови, Маловисківська міська рада, місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 596 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Наш край".

3. Бакун Олександр Михайлович – 17.06.1979 року народження, освіта вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м. Новоукраїнка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 4-й виборчий округ, 281 голос виборців, Кіровоградська територіальна організація Політичної партії "Європейська Солідарність".

4. Босько Анатолій Борисович – 19.03.1964 року народження, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", голова Фермерське господарство "Босько А.Б.", місце проживання: с. Панчеве, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 251 голос виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

5. Босько Олександр Володимирович – 11.05.1985 року народження, освіта вища, безпартійний, керівник фермерського господарства, місце проживання: с. Мар'янівка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 402 голоса виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

6. Гинькут Петро Васильович – 30.03.1970 року народження, освіта вища, безпартійний, директор Комунальне неприбуткове підприємство "Добровеличківська центральна районна лікарня", місце проживання: с-ще Добровеличківка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 1-й виборчий округ, 884 голоси виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

7. Горбунов Олег Федорович – 22.09.1987 року народження, освіта вища, безпартійний, головний спеціаліст Маловисківської районної державної адміністрації, місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 266 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

8. Гречан Олег Вікторович – 05.10.1975 року народження, освіта загальна середня, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", ФОП, місце проживання: с. Звірівка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 4-й виборчий округ, 352 голоси виборців, Кіровоградська регіональна організація Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

9. Гультяєв Володимир Григорович – 20.02.1958 року народження, освіта вища, безпартійний, керуючий СТОВ "Кіровоградське", місце проживання: м. Кропивницький, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 89 голосів виборців, Кіровоградська територіальна організація Політичної партії "Європейська Солідарність".

10. Донець Олександр Олексійович – 08.09.1968 року народження, освіта загальна середня, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", директор ТОВ АФ "Чкалова", місце проживання: м. Кропивницький, Кіровоградська обл., перший кандидат, Кіровоградська регіональна організація Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

11. Жорновий Анатолій Анатолійович – 09.07.1965 року народження, освіта вища, безпартійний, голова ФГ "Жорновий", місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 277 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Наш край".

12. Зарудній Ярослав Сергійович – 06.08.1994 року народження, освіта вища, безпартійний, директор, Новомиргородський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, місце проживання: м. Новомиргород, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 3-й виборчий округ, 215 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє".

13. Кінша Сергій Андрійович – 13.08.1995 року народження, освіта загальна середня, безпартійний, менеджер управління зі збуту, Товариство з обмеженою відповідальністю "Депот ойл", місце проживання: с. В'юнки, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 4-й виборчий округ, 54 голоси виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє".

14. Кондратьєв Сергій Іванович – 01.02.1970 року народження, освіта вища, безпартійний, начальник Відділу охорони праці ТОВ ВКФ "Велта", місце проживання: м. Новомиргород, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 3-й виборчий округ, 141 голос виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

15. Крамар Петро Лаврентійович08.06.1959 року народження, освіта вища, безпартійний, директор, Агропромислова компанія ім. О.В. Гіталова, місце проживання: с. Комишувате, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 4-й виборчий округ, 121 голос виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

16. Крячко Валентина Валеріївна – 14.10.1973 року народження, освіта вища, безпартійна, головний спеціаліст, Маловисківська районна держана адміністрація, місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 260 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

17. Лапа Лариса Іванівна – 02.12.1967 року народження, освіта вища, безпартійна, директор ІВО "Сільське життя", місце проживання: с. Братолюбівка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 1-й виборчий округ, 262 голоси виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

18. Линник Людмила Іванівна – 17.05.1974 року народження, освіта вища, безпартійна, керуюча справами виконавчого комітету Маловисківської міської ради, місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 211 голос виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Наш край".

19. Максименко Віктор Петрович – 24.02.1963 року народження, освіта вища, безпартійний, директор РЦ Приватне акціонерне товариство "СГ ТАС", місце проживання: с-ще Добровеличківка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., перший кандидат, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє".

20. Манько Світлана Володимирівна – 26.01.1966 року народження, освіта вища, безпартійна, завідуюча акушерським відділенням Маловисківської ЦРЛ, місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 232 голоси виборців, Кіровоградська територіальна організація Політичної партії "Європейська Солідарність".

21. Мовіляну Вадим Валерійович – 10.05.1993 року народження, освіта вища, безпартійний, заступник директора ТОВ "Завадське", місце проживання: с-ще Добровеличківка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 1-й виборчий округ, 86 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

22. Наєвська Наталія Миколаївна – 03.12.1962 року народження, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ "Професійно-технічне училище №40", місце проживання: м. Новоукраїнка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 4-й виборчий округ, 98 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

23. Назарова Інна Василівна – 07.06.1972 року народження, освіта вища, безпартійна, завідувач Липнязького ДНЗ "Веселка", місце проживання: с. Липняжка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 1-й виборчий округ, 186 голосів виборців, Кіровоградська територіальна організація Політичної партії "Європейська Солідарність".

24. Небога Олександр Іванович – 19.03.1961 року народження, освіта вища, безпартійний, заступник комісара, начальник управління Маловисківського районного військового комісаріату, управління праці та соціального захисту населення, місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., перший кандидат, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

25. Огреба Андрій Петрович – 23.02.1971 року народження, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", заступник голови Добровеличківської районної ради, місце проживання: с-ще Добровеличківка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 1-й виборчий округ, 155 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

26. Онипсенко Валерій Миколайович – 10.06.1969 року народження, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", директор Маловисківської гімназії, місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 324 голоси виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

27. Панкул Сергій Леонідович – 04.05.1960 року народження, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", директор ФГ "Панкул", місце проживання: с. Панчеве, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 3-й виборчий округ, 136 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

28. Пешехонов Василь Анатолійович - 19.03.1961 року народження, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", ФОП, місце проживання: с. Злинка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 479 голосів виборців, Кіровоградська регіональна організація Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

29. Підгорний Олег Михайлович – 11.06.1973 року народження, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", директор, Комунальний заклад Маловисківський ліцей, місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 218 голосів виборців, Кіровоградська регіональна організація Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

30. Піддубна Світлана Володимирівна – 05.07.1975 року народження, освіта вища, безпартійна, директор Рівнянської ЗОШ №5, місце проживання: с. Рівне, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 4-й виборчий округ, 423 голоси виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

31. Плецька Валентина Миколаївна – 27.05.1965 року народження, освіта вища, безпартійна, директор Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, місце проживання: с. Глодоси, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 4-й виборчий округ, 351 голос виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

32. Руда Марина Леонідівна – 24.01.1966 року народження, освіта вища, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", секретар виконкому Помічнянської міської ради, місце проживання: м. Помічна, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 1-й виборчий округ, 436 голосів виборців, Кіровоградська регіональна організація Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

33. Савенко Валерій Анатолійович – 23.04.1967 року народження, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", голова Новоукраїнської районної ради, місце проживання: м. Новоукраїнка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., перший кандидат, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

34. Савранський Микола Васильович – 20.11.1960 року народження, освіта вища, безпартійний, голова СВГ "Савранський М.В.", місце проживання: с. Липняжка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 1-й виборчий округ, 281 голос виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Слуга Народу".

35. Снісаренко Віталій Аркадійович – 12.06.1973 року народження, освіта вища, безпартійний, директор, Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Агролан", місце проживання: с. Йосипівка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 3-й виборчий округ, 882 голоси виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

36. Совенко Сергій Миколайович – 18.07.1968 року народження, освіта вища, безпартійний, голова Новомиргородської районної ради, місце проживання: с. Листопадове, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 3-й виборчий округ, 296 голосів виборців, Кіровоградська територіальна організація Політичної партії "Європейська Солідарність".

37. Стрижньов Володимир Григорович – 03.04.1970 року народження, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", голова приватної агрофірми "Ганнівська", місце проживання: с. Ганнівка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 4-й виборчий округ, 547 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

38. Талашкевич Олег Михайлович – 23.02.1958 року народження, освіта вища, член Політичної партії "Європейська Солідарність", заступник голови Новоукраїнської районної ради, місце проживання: м. Новоукраїнка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., перший кандидат, Кіровоградська територіальна організація Політичної партії "Європейська Солідарність".

39. Тіхоміров Сергій Іванович – 07.04.1972 року народження, освіта вища, безпартійний, директор ПП "Шаруня", місце проживання: м. Новомиргород, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 3-й виборчий округ, 221 голос виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "Наш край".

40. Чернова Людмила Миколаївна – 18.12.1968 року народження, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", директор ТОВ "ММСП", місце проживання: с. Новогригорівка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 466 голосів виборців, Кіровоградська регіональна організація Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

41. Шкурій Анатолій Дмитрович – 18.07.1937 року народження, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", пенсіонер, місце проживання: м. Новомиргород, Новоукраїнський р-н, Кіровградська обл., 3-й виборчий округ, 290 голосів виборців, Кіровоградська регіональна організація Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

42. Шуліма Наталія Миколаївна – 20.02.1974 року народження, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Мала Виска, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 2-й виборчий округ, 140 голосів виборців, Кіровоградська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє".

До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект






Петиции

Голосования





 

 

 



© 2020. Новоукраїнська районна рада