Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про Почесну грамоту Новоукраїнської районної  ради

та Грамоту Новоукраїнської районної  ради,

затверджене рішенням Новоукраїнської районної ради від 24 лютого 2010 року № 501

1. Почесна грамота Новоукраїнської районної ради та Грамота Новоукраїнської районної ради є заохоченням за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2. Почесна грамота Новоукраїнської районної ради є вищою нагородою відносно Грамоти Новоукраїнської  районної ради.

3. Почесною грамотою Новоукраїнської районної  ради та Грамотою Новоукраїнської районної ради нагороджуються:

громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;

військові частини і з’єднання;

депутати місцевих рад,  працівники органів місцевого самоврядування та державної влади.

Почесною грамотою Новоукраїнської районної ради та Грамотою Новоукраїнської районної ради можуть бути нагороджені громадяни інших держав, трудові колективи підприємств,  установ і організацій, а також територіальні громади сіл та міста району.

4. Висунення кандидатур для відзначення Почесною грамотою Новоукраїнської районної ради та Грамотою Новоукраїнської районної ради здійснюється гласно за ініціативою  органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств /об’єднань/, кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Подання про нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної ради та Грамотою Новоукраїнської районної ради вноситься до районної ради міським та сільськими  головами, керівниками районних підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради.

6. Клопотання про нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної  ради та Грамотою Новоукраїнської районної ради перед органами, зазначеними в пункті 5 цього Положення порушують міський та сільські голови,  а також керівники підприємств, установ та організацій  комунальної і спільної власності територіальних громад тощо.

7. Одночасно з клопотанням на кожну особу,  яка представляється до нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної  ради та Грамотою Новоукраїнської районної ради, подаються такі документи:

подання посадових осіб та керівників суб”єктів, зазначених у пункті 4 цього Положення;

відомості про  досягнення особи, яка заслуговує на відзначення нагородою;

довідка  (місце проживання, паспортні дані, ідентифікаційний код);

біографічна довідка (місце роботи, громадянство, дата та місце народження, нагороди чи почесні звання, трудова діяльність).

8. Подання про відзначення Почесною грамотою Новоукраїнської районної ради та Грамотою Новоукраїнської районної ради надсилаються до районної ради не пізніше 10 днів до дня вручення нагороди.

9. Про нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної ради та Грамотою Новоукраїнської районної ради видається розпорядження голови районної ради.

До Почесної грамоти Новоукраїнської районної ради вручається грошова винагорода  в сумі  150 грн., без урахування податку з доходів фізичних осіб.

Облік і реєстрація  Почесних грамот Новоукраїнської районної ради і Грамот Новоукраїнської районної ради здійснюється  виконавчим  апаратом  районної ради.

10. Вручення нагородженим Почесної грамоти Новоукраїнської районної ради та Грамоти Новоукраїнської районної ради здійснюється головою районної ради, а в разі його відсутності - заступником голови районної ради.

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2024. Новоукраїнська районна рада