Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про Почесну грамоту

Новоукраїнської районної державної адміністрації

і районної ради,

затверджене рішенням Новоукраїнської районної ради від 17 грудня 2003 року № 238

із змінами внесеними рішеннями районної ради:

від 21 грудня 2005 року № 476;

від 5 грудня 2007 року № 213.

1. Почесна грамота Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної  ради є заохоченням за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2. Почесна грамота Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради  є вищою нагородою відносно Грамоти Новоукраїнської районної адміністрації і районної ради.

3. Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної  ради нагороджуються:

громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;

військові частини і з»єднання;

посадові особи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради можуть бути нагороджені громадяни інших держав, трудові колективи підприємств,  установ і організацій, а також територіальні громади сіл та міста району.

4. Висунення кандидатур для відзначення Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств /об»єднань/, кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Подання про нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради вноситься до районної державної адміністрації і районної ради, міським та сільськими  головами, керівниками районних підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради.

6. Клопотання про нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради перед органами, зазначеними в пункті 5 цього Положення порушують міський та сільські голови,  а також керівники підприємств, установ та організацій району.

7. Одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, подаються такі документи:

подання посадових осіб та керівників суб»єктів, зазначених у пункті 4 цього Положення;

відомості про досягнення особи, яка  заслуговує на відзначення нагородою;

біографічна довідка;

довідка.

8. Подання про відзначення Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради надсилаються до районної державної адміністрації і районної ради не пізніш як за 10 днів до дня вручення нагороди.

9. Про нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради  видається спільне  розпорядження голови районної державної адміністрації і районної ради.

Облік і реєстрація Почесних грамот Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється відділом кадрової роботи та з питань державної служби районної державної адміністрації  та  виконавчим апаратом районної ради.

10. Особам, нагородженим Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, вручається грошова винагорода в сумі 200 грн., без урахування податку з доходів фізичних осіб. ( Пункт  10 в редакції рішення № 213 від 5 грудня 2007 року)

11. Особи, відзначені Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніш як через два роки.

12. Вручення нагородженим Почесної грамоти Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради  здійснюється головою районної державної адміністрації та головою районної ради.

За рішенням голови районної державної адміністрації і районної ради  вручення може проводитися  в іншому порядку.

_____________________________________

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про Грамоту Новоукраїнської районної

державної адміністрації і  і районної ради,

затверджене рішенням Новоукраїнської районної ради від 16 квітня 2003 року № 153

із змінами, внесеними рішеннями районної ради:

від 17 грудня 2003 року № 237;

від 21 грудня 2005 року № 476;

від 5 грудня 2007 року № 213.

1. Грамота Новоукраїнської районної державної адміністрації  і районної ради є заохоченням за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, проведенні заходів щодо забезпечення законності,  прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування.

2. Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради нагородуються:

громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у реалізації питань, зазначених у пункті 1 цього Положення;

посадові особи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

3. Витрати для матеріального заохрчення осіб, нагороджених Грамотою Новоукраїснкої районної державної адміністрації і районної ради, проводити в межах призначень, які передбачені переліком загальнорайонних заходів, що фінансуються районною радою 2004-2006 роках.( Пункт в редакції рішення  № 237 від 17 грудня 2003 року;)

4. Висунення кандидатур для відзначення Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної  ради  здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств /об»єднань/, кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Подання про нагородження Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради вноситься до районної державної адміністрації та районної ради керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради та  міським і сільськими головами.

6. Одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, подаються такі документи:

подання посадових осіб та керівників суб»єктів, зазначених у пункті 4 цього Положення;

відомості про досягнення особи, яка заслуговує  на відзначення нагородою;

біографічна довідка.

7. Подання про відзначення Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради надсилаються до районної державної адміністрації та районної ради не пізніш як за 10 днів до дня вручення нагороди.

8. Про нагородження Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради видається спільне розпорядження голови районної державної адміністрації і голови районної ради.

Облік і реєстрація Грамот Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється відділом кадрової роботи та з питань державної служби районної державної адміністрації та виконавчим апаратом районної ради.

9. Особам, нагородженим Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, вручається грошова винагорода в сумі 100 грн., без урахування податку з доходів фізичних осіб. ( Пункт 9 в редакції рішення № 213 від 5 грудня 2007 року)

10. Особи, які відзначені Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніш як через два роки.

11. Вручення нагородженим Грамоти Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється головою районної державної адміністрації та головою районної ради.

За рішенням голови районної державної адміністрації і голови районної ради вручення може проводитися в іншому порядку.

________________________________


До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2024. Новоукраїнська районна рада