Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2019 року стартує черговий етап електронного декларування. Він охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Інформація про виконавчий апарат районної ради

Відповідно до статті 58 Закону Украни "Про місцеве самоврядування в Україні"

виконавчий апарат районної ради:

- забезпечує здійснення радою повноважень, наданих їй Конституцією України, цим
та іншими законами.

- здійснює організаційне,  правове, інформаційне,   аналітичне,  матеріально-технічне       забезпечення діяльності   ради,   її  органів,  депутатів,  сприяє  здійсненню відповідною  радою  взаємодії   і   зв'язків   з   територіальними громадами,   місцевими  органами  виконавчої  влади,  органами  та посадовими  особами  місцевого  самоврядування.  Виконавчий апарат ради  забезпечує  виконання заходів з відстеження результативності регуляторних  актів,  прийнятих  відповідною  радою, якщо рішенням цієї  ради  повноваження  щодо  забезпечення  виконання  заходів з відстеження  результативності цих регуляторних актів не делеговано відповідним місцевим державним адміністраціям.


- Виконавчий апарат ради утворюється відповідною радою. Його структура,  чисельність,  визначена  відповідно до типових штатів, затверджених  Кабінетом Міністрів України, та витрати на утримання
встановлюються радою за поданням її голови.

- Виконавчий   апарат   ради   за   посадою   очолює  голова
відповідної ради.

____________________________________

До уваги громадян


Петиции

Голосования

 

 

 © 2023. Новоукраїнська районна рада